Marzena Biała- rzut młotem- 44.41m Bydgoszcz 20.05.2018 

Zuzanna Borzewska- 100m- 12.72s Bydgoszcz 20.05.2018

Adrian Brzeziński- 100m- 10.94s Toruń 12.05.2018

Zuzanna Graczyk- skok w dal- 5.47m Toruń 12.05.2018

Zuzanna Hulisz- 100m pł.- 14.04s Piaseczno 20.05.2018

Jagoda Lach- trójskok- 11.50m Toruń 12.05.2018

Adam Lewandowski- 100m- 11.20s Bydgoszcz 20.05.2018

Klaudia Lis- 100m- 12.87s Bydgoszcz 20.05.2018

Kamil Marach- rzut oszczepem (800)- 60.57m Toruń 12.05.2018

Daniel Olszewski- 400m- 51.15s Bydgoszcz 20.05.2018

Paweł Pasiński- rzut dyskiem- 60m Kielce 12.05.2018 

Dawid Ryder- 200m- 22.26s Toruń 12.05.2018

Klaudia Ryszewska- 400m pł- 67.61s Toruń 12.05.2018

Kamila Skrzypnik- 100m- 12.52s Bydgoszcz 20.05.2018

Marcin Syski- skok w dal- 6.66m Bydgoszcz 20.05.2018

Paweł Szpejna- 800m- 2:01.68 Toruń 12.05.2018

Wiktor Szynaka- 800m- 2:00.15 Bydgoszcz 20.05.2018

Natalia Tarkowska- 100m- 13.38s Toruń 12.05.2018

Linda Weiszewski- skos w dal- 5.43m Bydgoszcz 20.05.2018

Michał Zglenicki- rzut oszczepem (800)- 57.21m Toruń 12.05.2018

 

Zawody zapewniły pełno emocji! Padło wiele rekordów życiowych. 

Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20 2018

Program minutowy:

Program minutowy

Linki do transmsji:

piątek:  https://www.youtube.com/watch?v=gcOHURe-myU

sobota rano:  https://www.youtube.com/watch?v=aToYplqqnXw

sobota popołudnie:  https://www.youtube.com/watch?v=m2xXLYt-aoc

niedziela rano:  https://www.youtube.com/watch?v=dHsjB0p0D_w

niedziela popołudnie:  https://www.youtube.com/watch?v=higLtUPV3TE

 

Regulamin HMP PZLA U18 i U20:

Reagulamin HMP U18 i U20 2018

Regulamin startu wieloboistów U18 i U20:

Regulamin startu wieloboistow U18 i U20

Informacja techniczna:

HMP informacje techniczne

 

Osiągnięia zawodników MKLu Toruń:

 

Zuzanna Hulisz- 60m ppł. U20 trzecie miejsce w finale A


Klaudia Lis- skok w dal U18 czwarte miejsce w konkursie


Kamila Skrzypnik- 200m U18 szóste miejsce w finale A


Wiktor Szynaka- 1000m U18 ósme miejsce 


Linda Weiszewski- skok w dal U20 dziesiąte miejsce w konkursie 


Zuzanna Graczyk- skok w dal U20 dwunaste miejsce w konkursie


Dawid Ryder- 60m U20 trzecie miejsce w finale B


Adrian Wieczorkowski- 60m U20 czwarte miejsce w finale B


Zuzanna Borzewska- 60m U18 piąte miejsce w finale B 

Toruń miastem sportu

Sponsorzy
 

         Orlen           consus        polanik

vobacom                              

 
Partnerzy
 
                                           MSiT   
 
Partnerzy medialni
 

                                     

                         

      

 
 
              
 
 
 
 
 

 

 

 

 

Miejski Klub Lekkoatletyczny Toruń
Bema 23/29, 87-100 Toruń
telefon: (056) 622 67 00 w. 32
fax: (056) 622 67 05
e-mail:
mkltorun@gmail.com

© 2018 MKL Toruń
Wykonanie S65 & CMS Toruń